PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=154968}

Żona dla zuchwałych

Dilwale Dulhania Le Jayenge
7,7 10 110
ocen
7,7 10 1 10110
Żona dla zuchwałych
powrót do forum filmu Żona dla zuchwałych

potrafi oglądać ten film na okrągło ?

Kinomaniaczka_

Ja. :P
Mogła bym go oglądać cały czas. ;)
Film jest świetny. ;) Super muzyka. ;)
Duet: SRK-Kajol --> Super!

ocenił(a) film na 10
__KarLa__

Ja już oglądałm tak dużo razy, że teraz już chyba nie mogę... Ale film naprawde świetny, uwielbiam go. Ocena zdecydowanie i bez wątpliwości 10.

Ja teraz chyba powracam do Kal hoo na hoo, dopóki nie mam nic njowego. Albo do końcowej sceny Om Shanti Om bo to też uwielbiam

marta_nicpon

i ja : x


wraz z mamą.

Króluje u nas scena w rzepaku/gorczycy.

ocenił(a) film na 9
Kinomaniaczka_

Jaaa! :)Uwielbiam go! Jeden z moich ulubionych. Pozdro dla fanów Bollywood;)

ocenił(a) film na 9
szaruchowa92

ja też mogę:) oglądałam chyba z 6 razy ten film i wciąż do niego wracam, zresztą jak do wielu bolly - filmów, szczególnie gdy chcę sobie poprawić humor :)

Elinor

eee to jeszcze nic ja oglądałam go z chyba 15 razy albo nawet i więcej :):) uwielbiam ten film jak i również moją sympatie uzyskał u me aur hum również piękny :)

użytkownik usunięty
xxlovicaxx

Piękny ma w sobie to coś:) Więc chyba nie jesteś jedyna:):)

ocenił(a) film na 10
Kinomaniaczka_

a ja też sobie "żonę" oglądam naokrągło;)) scena na polu ekstra, ja jeszcze uwielbiam grę Raja na pianinie xD i to, jak puścił Simran w tańcu, jak ją oblał kwiatkiem, jak ją nabierał skąd się wzieła w łóżku i cały teledysk piosenki, kiedy Simran sie upiła;))

użytkownik usunięty
oldschool_punk00

Gra Raja na pianinie jest boska! Wogole ten film wymiata:) I Pokazuje, ze nawet wroga można pokochać^^

A moje odczucie po obejrzeniu tego filmu jest takie, że nie obejrzę go drugi raz, nie przypadł mi do gustu, owszem było parę fajnych scen ale całość wypada w moich oczach tak na 6/10, a za muzykę 5/10 :) Po prostu nie rozumiem fenomenu tego filmu i tyle:)

użytkownik usunięty
peccatum

Mi też się początkowo za naiwny wydawał. jednak kilka seansów i nie mogę bez niego żyć:)

ocenił(a) film na 9

Nie każdemu DDLJ musi się podobać. ;P Film jest naiwny i bezsensowny momentami (Raj nie wiedział, jak się Simran nazywa, ale jednak ją w Indiach znalazł i akurat przybiegła ona na pole gorczycy i inne smaczki). Ja na przykład nigdy nie zrozumiem fenomenu "Kuch Kuch Hota Hai". ;D

użytkownik usunięty
Kinomaniaczka_

KKHH :) Jeden z moich ulubieńców :) Uwielbiam go- sama nie wiem czemu:)
Ja np. nie zrozumiem fenomenu "K3G", bo film jak to film i nic takiego ciekawego w nim nie ma:)

ocenił(a) film na 10

oldschool_punk00 off line !zgadzam się z tobą w 100 procentach film , a zwłaszcza piosebka Zara Sa Jhoom Loon main jest cudna

Kinomaniaczka_

no to jeszcze ja się pod tym podpisuję ;) zawsze będę mieć szczególny
sentyment do "żony dla zuchwałych" :)

ocenił(a) film na 7
Kinomaniaczka_

nie powiem że na okrągło ale lubie piosenki z tego filmu ogolnie zarąbisty tylko koniec troche niefajny

ocenił(a) film na 7
elizabet949

"Żona dla zuchwałych" jest niewątpliwie jednym z fajniejszych bollywoodzkich produkcji, wzruszająca momentami itd, ale jeśli chodzi o sam film to nie zachwyca mnie aż tak bardzo jak "Kuch kuch hota hai", "Veer-Zaara" czy "Kal ho na ho".
Jednak oglądając to ze świadomością, że ten film ma też, że tak powiem "wartość społeczną" trochę inaczej na niego patrzę ;)
(jakby ktoś nie wiedział - SRK i Kajol co roku dostająjakieś gigantyczne sumy za ten film, bo dalej jest wyświetlany w kinach w Indiach itp, itd..no i nie wiem jak Shah Rukh Khan, ale Kajol przeznacza tą kasę na jakieś szpitale onkologiczne, domy dziecka, dożywianie itp. nie pamiętam gdzie to wyczytałam, ale od tej pory mam niesamowity i sympatię do Kajol:))

a moja ocena to po dwukrotnym obejrzeniu 7/10 ;]

Kinomaniaczka_

Nic dziwnego, ze tyle osób lubi ten film, bo jest naprawdę sympatyczny i poprawia humor (przynajmniej mnie) :))

ocenił(a) film na 10
Kinomaniaczka_

Ja również mam lekkiego już fioła na punkcie tego filmu. Nie wiem, jak, w jaki sposób, ale niesamowicie poprawia mi on humor. Nie wiem, może to ta muzyka, może wiecznie uśmiechnięta mordka Shah Rukh Khana, może ten specyficzny klimat tak na mnie oddziałują, ale zawsze po obejrzeniu jestem tak naładowana pozytywną energią, że aż chce mi się żyć :P Coś niesamowitego :D

ocenił(a) film na 6
Kinomaniaczka_

jaaaaaa !!

po prostu go uwielbiam :)











ocenił(a) film na 10
Catalina

dopisuje się do listy ^^
i dwie najlepsze piosenki, (nie pamiętam tytułów a nie mam czasu za dużo teraz)
to początkowa,opis wymarzonego ukochanego i ta podczas zaręczyn? na tarasie :)

Kinomaniaczka_

Ja również dopisuję się do tej listy oglądałam go chyba z 20 razy.
;)

użytkownik usunięty
Kinomaniaczka_

Ja także mogę oglądać ten film bez przerwy - jest po prostu piękny ! :)

użytkownik usunięty

świetny :) ehh wszystkie piosenki sobie wgrałam na telefon bo są świetne i po głowie mi wtedy sceny z niego chodzą :)

Kinomaniaczka_

Ja do niego wracam co jakiś czas. I zawsze mam tą samą, cudowną reakcje.

Kinomaniaczka_

Przykro mi, nie dałem rady nawet raz :( Ale jeżeli innym się spodobał to znaczy, że skrojony dla innych :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones